Víte, kde koupit kvalitní kratom?

Kratom je trend. Ale proč? Jedná se o látku ze segmentu konopí a CBD, které si již dříve získaly věhlas. Právě kratom jde v jejich šlépějích. Má však něco navíc, umí povzbudit i zklidnit, záleží podle typu. Jde tak o látku, která je multifunkční.

Kde koupit kvalitní kratom?

Kratom je hojně skloňované téma, protože má zajímavé účinky, pravda ovšem je, že o něm moc nevíme. Takže, kde se vzal kratom? Jde o extrakt látky mitragynin ze stromu mitragyna speciosa, který najdete v jihovýchodní Asii. Zde již už tak neznámý není, dokonce stovky let se tu využívá v tradiční tamní medicíně právě pro jeho úžasné účinky. My jej objevujeme nyní, protože tzv. západní svět je plný stresu. A v hektické době umí kratom klidnit i dodat energii. Vy sami musíte vyzkoušet, jak bude působit na vás. Účinky nelze zevšeobecnit, ale většinou při nižších dávkách se nejčastěji objevuje zvýšená energetičnost, bdělost nebo navýšení libida.

Přečtěte si zajímavý článek:  Zbavte se komárů, pomůže jednoduchá past z kvasnic

Při vyšších dávkách se dostaví efekt uvolnění, navození klidnějšího stavu, uleví se i od bolesti. Ptáte se, kde koupit kvalitní kratom? Podívejte se na osvědčený web Kratom World. Jde o český internetový obchod, který dodává ten nejlepší kratom, jelikož majitelé látku osobně vybírají na farmách v jihovýchodní Asii. Prodejci sami říkají: “Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.”

Kratomworld.cz – kvalitní kratom

Právě na Kratomworld.cz naleznete i různé druhy kratomu, můžete tak experimentovat, jak budou účinkovat na vás. Opět všeobecně lze říci, že jestli od něj čekáte stimulační efekt, tak by na jeden kilogram vaší váhy měla připadnout dávka přibližně 0,06 gramu kratomu. Jestli chcete využít látku ke zmírnění bolesti, ulevit od úzkostí (účinek jako sedativum), dávku můžete navýšit na hranici zhruba 0,1 gramu na kilo váhy. Celkově běžná dávka kratomu se pohybuje mezi 2 až 10 gramy. Do 4 gramů jde o nízkou dávku, pak jde o vyšší množství. Vše musíte na sobě otestovat vy sami, jen vám ještě doporučíme, že byste neměli kratom užívat denně, doporučeno je 1x až 3x týdně.

Přečtěte si zajímavý článek:  Ultrazvukové čištění jako produkt budoucnosti

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search