Chytré osvětlení nabízí velmi pestrou paletu výhod

Chcete mít přehled nad domácí spotřebou energií? Není to jen otázka, kterou musíte položit lednici a myčce, své k tomu řeknou i žárovky. Úsporná varianta je nutná téměř všude, zvláště pokud starší modely nenabídnou nic navíc. Změňte si tedy teplotu barvy podle toho, co právě děláte, a to přímo v mobilní aplikaci. Studená nebo teplá bílá, změna proběhne téměř okamžitě. Zkombinujte proto úsporu a variabilitu v jediný harmonický celek. V moderní domácnosti totiž nechybí ani ovládání hlasem. Pohodlí je až na prvním místě, dnes už rozhodně nemusíte chodit až k vypínači, abyste zhasnuli světlo. A životnost? Ta umí také příjemně překvapit.

Nízká spotřeba elektřiny je výhodou

V dnešní době atakují ceny energií rekordní hodnoty, je proto lepší, když tomuto trendu přizpůsobíme i svou domácnost. Žárovka, která nabídne jas 810 lm a má jmenovitý výkon 9W, platí za úsporného pomocníka pro každou rodinu. Chytré osvětlení nabídne šestnáct milionů barev a pestrou paletu možností. Přepněte ze studené bílé na teplou, pokud už chcete spíše odpočívat, je to vlastně velmi snadné. K dispozici je i časovač, jinými slovy, rozsvítit se může ve vaší ložnici už v šest ráno, kdy vstáváte do práce. Taková věc vás jen pobídne, abyste nezaspali a stihli vše, co právě potřebujete udělat. Ovládání odkudkoliv na světě je také samozřejmostí. Máte přece Wifi! 

Přečtěte si zajímavý článek:  Ani malé domácnosti se nemusí vzdávat vytápění tuhými palivy...

Životnost v řádu desítek tisíc hodin

Jaká je doba životnosti těchto žárovek? Ta s paticí E27 přinese až třicet tisíc hodin svitu, což je na dnešní dobu velmi dobrá hodnota. Znamená to jediné, můžete mít po starostech až na několik dalších let dopředu. Nastavení je velice jednoduché a zvládnete ho vyřešit během pár minut. Zaujala vás tato varianta? Podívejte se na cel-tec.cz a dozvíte se už brzy mnohem víc!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search