Vyberte si kabelku podle svého vkusu i potřeb

Hledáte perfektní společnici pro svůj jedinečný vzhled? Už nemusíte. Poradíme vám, jak si vybrat kvalitní kabelku a co všechno by měla splňovat. Uvidíte, že na tom není vůbec, ale vůbec nic složitého.

Když chcete praktickou společnici na každý den

Chystáte se na delší výlet po městě nebo toho s sebou nosíte každý den víc, než je obyčejná kabelka schopná pojmout? Pak vsaďte na šikovnou kabelku přes rameno. Dnes je většina modelů z této kategorie větší než před několika lety, ale není třeba se těchto velikostí bát. A navíc, klasické malé pomocnice také z nabídky nezmizely. V podání oblíbených módních značek může být i takto velká taška navržená s lehkostí a šarmem, takže vypadá za všech okolností lehce a elegantně.

Accessories Icons Fashion Scarf - imthan / Pixabay

imthan / Pixabay

Pojme bez problémů vaši peněženku či mobilní telefon, ale nabídne dostatek místa i pro deštník a užitečnou kosmetiku. A rozhodně stojí za to mít s sebou pro strýčka Příhodu i intimní ubrousky, vybavení osobní hygieny či žvýkačku. A právě na tyto a mnohé další nezbytné prvky vám šikovně řešené kabelky přes rameno poskytnou více než dostatek místa.

Přečtěte si zajímavý článek:  Čas výběru podzimních kabátů je tady. Jak vybrat opravdu slušivé a univerzální kousky?

Na své si přijdou i muži

Časy, kdy byli muži s taškami přes rameno tak trochu vyčleňováni ze společnosti, jsou už naštěstí navždy pryč. Vše, co považujete za důležité, tak můžete mít snadno na dosah ruky a to v jakékoli situaci. A jak si vybrat pánskou koženou kabelku přes rameno, abyste se s ní cítili dobře? Vše je vždy nakonec otázkou individuálních preferencí, ale pokud hledáte ta správná vodítka, rádi vám je poskytneme.

Vsaďte na kůži a čerpejte ze všech jejích výhod. Vhodně zvolená kožená brašna přes rameno bude budit pozitivní dojem mezi kolegy i zákazníky, a přitom do ní snadno uložíte vše, co potřebujete k práci – třeba i notebook nebo tablet, vsadíte-li na tu správnou velikost. Jeho barva by měla odpovídat ostatním koženým doplňkům, které nosíte – nebo i vaší obuvi.

Podívejte se do svého šatníku a pak si vyberte ten ideální model z nabídky, jež bude vašemu osobitému stylu odpovídat po všech stránkách.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search