Čas výběru podzimních kabátů je tady. Jak vybrat opravdu slušivé a univerzální kousky?

Kabáty rozhodně patří mezi oblečení, které by nemělo chybět v šatníku žádného muže. Jsou slušivé, elegantní a dá se díky nim vykouzlit celá řada stylů – od gentlemanské vizáže až po lehké sportovní kombinace, které své nositele zároveň omladí o několik let. A pokud chcete naskočit na módní vlnu včas, měli byste se po nich poohlédnout právě teď.

Jak si správně vybrat kabát?

Jestliže s výstavbou svého šatníku teprve začínáte, měli byste se v první řadě poohlédnout po e-shopu, ve kterém nabízejí elegantní pánské oblečení. Pomůže vám to při vytvoření základní představy, kterou potom můžete rozvíjet. Váš první podzimní kabát by měl být v neutrálních barvách, nejlépe černé nebo šedé, které snadno nakombinujete s dalším obsahem vaší skříně.

V současné době jsou oblíbené dva typy kabátů. Sportovně-elegantní střih, má typický ležérně projmutý tvar a často je doplněn jednoduchými knoflíky nebo zapínáním. Tento typ se nejlépe hodí pro muže, kteří o vzhled svého těla alespoň trochu pečují. Vypasovaný střih totiž nedostatky postavy spíše zdůrazní.

Man Portrait Model Fashion Style  - OlcayErtem / Pixabay

OlcayErtem / Pixabay

Velmi dobře zvažte i podzimní kabáty v délce po kolena. Jestliže se nemůžete pyšnit alespoň průměrně vysokou postavou, utopíte se v nich, i kdybyste jinak vypadali jako Brad Pitt.

Přečtěte si zajímavý článek:  Vyberte si kabelku podle svého vkusu i potřeb

Harmonické duo v šatníku

Kabát bez košile je skoro jako kopačka bez balónu – prostě nula. Špičkoví módní blogeři ho sice dokáží zkombinovat i s jednoduchým tričkem, sázka na moderní košile se vám ale určitě vyplatí mnohem více. Populární typy s různobarevnými pruhy u zapínání nebo jednoduchými střihy, které vypadají jako z afrického safari, vypadají dobře při jakékoli příležitosti. Můžete je nosit i samostatně a pořád budete vypadat skvěle. Vykročte do druhé poloviny roku v novém elegantním oblečení, které vám doopravdy sedne a ukáže vás v tom nejlepším světle!

Woman Fashion Street Coat Clothing  - Greza / Pixabay

Greza / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search