Poradíme, jak se nespálit při nákupu firemního oblečení

Potřebujete sjednotit firemní kulturu a hledáte pro tyto účely ideální prostředky? Už nemusíte, stačí vsadit na kvalitní nabídku firemního oblečení a určitě nešlápnete vedle. A kde nakoupit? Ukážeme vám důležitá kritéria, která by měl vzít každý kvalitní prodejce v úvahu.

Chtějte oblečení od více než jedné značky

To je základní předpoklad úspěchu. Firemní oblečení je totiž velmi rozsáhlou kategorií. Zahrnuje všechno od kšiltovek, přes fleecové mikiny až po perfektně padnoucí trička. A každý typ oblečení má při výrobě svá specifika. Je tedy logické, že jedna firma nemůže zvládnout výrobu všech typů tohoto oblečení a přitom ještě dodržovat 100 % kvalitu. Hledejte proto poskytovatele, který pod sebou udržuje více dostupných značek.

Důležité jsou také doplňkové služby

Ale jen kvalitní bavlna dobrý dojem na zákazníky neudělá. Pokud se chcete opravdu odlišit, pak vsaďte i na kvalitní potisk nebo třeba výšivku vašeho loga. Leckdy je vhodné obě techniky kombinovat, ovšem pro výběr té správné firmy to není podmínkou. Naopak chtějte možnost vybrat si mezi různými kvalitami a druhy tisků. K mání by měl být:

  • sítotisk,
  • nažehlování
  • a digitální potisk.
Přečtěte si zajímavý článek:  Poptáváte geodety? Víme, na co se při jejich výběru zaměřit

S ničím menším se nespokojte, jedině tak nebudete při výběru svého nového firemního oblečení opravdu nijak omezováni. A dbejte samozřejmě i na maximální možnost výběru co do barev, střihů, typů materiálu apod. Nespokojte se s minimem, ale postupujte tak, aby byli vaši zaměstnanci v nových pracovních oděvech jednoznačně spokojení.

O kvalitě svědčí i doprava zdarma

Ano, každý obchodník, který si váží svých zákazníků, by ji měl poskytovat. Nesmí samozřejmě platit na každý balíček, ovšem pokud nakoupíte za 5-10 000 Kč nebo více, pak si určitě tato věrnost zaslouží z jeho strany nějaký ten bonus navíc. Nebo ne?

Labour Day Worker Man Builder  - hanyalashkar / Pixabay

Poradíme, jak se nespálit při nákupu firemního oblečení

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search