Slaďte hodinky se svým stylem, díky vyměnitelným páskům je to snadné

Hodinky k našemu životnímu stylu patří stejně neodmyslitelně, jako třeba mobilní telefon. Řada z nás si navíc pořizuje ty chytré, které jako bonus spárují i se svým mobilním telefonem. Získají tak nádavkem celou řadu užitečných funkcí.

Spojení s hodinkami jim totiž například umožní přijímat hovory nebo dostávat upozornění na příchozí SMS. Také lze jejich prostřednictvím sledovat třeba zdravotní stav, sportovní výkony nebo kvalitu spánku. Protože nám však tito pomocníci dělají společnost každý den, měli bychom se snažit, aby se také maximálně přizpůsobili našemu aktuálnímu outfitu.

Víc, než jen nezbytný doplněk

Nejspíš jste se s tím už také setkali. Na ulici běžně potkáváme ženy s perfektně vyladěnými šaty i doplňky, kterým na ruce „straší“ černý řemínek chytrých hodinek. A podobný problém mívá leckdy i pečlivě „vystajlovaný“ manažer. A co tedy s tím?

Pořiďte si takové hodiny, které se pyšní měnitelnými pásky. Do jisté míry to mají samozřejmě všechny, ovšem jen ty speciálně uzpůsobené vám umožní vyměnit pásek za několik vteřin. A to je přesně to, co pro rychlé vyladění svého aktuálního vzhledu potřebujete.

Přečtěte si zajímavý článek:  Čas výběru podzimních kabátů je tady. Jak vybrat opravdu slušivé a univerzální kousky?

Jak vybrat ten správný pásek pro každou příležitost

Především dbejte na to, aby se k vám hodil. Kovový pásek je vcelku univerzální, ovšem ten se silným průměrem se hodí spíše pro muže. Útlá ženská zápěstí naopak ocení spíše jemnější detaily a drobnější propracování v každém ohledu.

Kožené řemínky jsou sázkou na business jistotu. Neuděláte s nimi ostudu na žádné poradě. A pokud chcete, aby bylo vše opravdu ťip ťop, slaďte je s barvou kůže, ze které máte vyrobeny boty. A konečně oblíbené silikonové nebo textilní pásky se hodí zejména pro sportovně založené lidi nebo milovníky turistky. Pyšní se totiž mimořádnou odolností.

Time Watch Adriatica Clock - HubertPhotographer / Pixabay

Slaďte hodinky se svým stylem, díky vyměnitelným páskům je to snadné

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search