Objevte svět textilní galanterie

Textilní galanterie představuje široký sortiment různých textilních doplňků, příslušenství a potřeb pro šití, háčkování, pletení, vyšívání a jiné ruční práce. Patří sem například nitě, jehlice, háčky, knoflíky, zipy, stuhy, krajky, pruženky, nášivky, aplikace, záplaty, náplety a mnoho dalších produktů, které nachází uplatnění v módě, bytovém textilu i v ručních pracích.

Největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií

VTC je největším velkoobchodem s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií. Každý den aktualizuje svoje skladové zásoby a zasílá objednávky do 24 hodin od jejich přijetí. Nabízí široký sortiment v bohatém výběru barev.

Pestrý sortiment textilní galanterie

Internetový obchod nabízí velmi široký sortiment textilní galanterie. Jeho nabídka obsahuje produkty podle sezóny (podzimní sortiment), novinky, slevy, doprodej i bezpečnostní a reflexní prvky. Eshop také nabízí k prodeji širokou škálu produktů pro dámský program, jako jsou druky a nýty, jehlice a háčky, jehly, kapesníky, kazety na šití, technické stuhy, knoflíky, kovové doplňky, krajky, krejčovská příprava a mnoho dalších.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nečekané problémy s kanalizací? Instalatérská pohotovost Praha je tu pro vás!

VTC a.s. je nejen velkoobchodníkem s textilní galanterií, ale také poskytuje osobní přístup k zákazníkům. Kromě toho nabízí zdarma dopravu při nákupu nad 2 000 Kč bez DPH. Jeho ceny zveřejňuje pouze pro registrované zákazníky, čímž chrání maloobchodní prodejce.

Proč si vybrat VTC pro nákup textilní galanterie

Velkoobchod s textilní galanterií přináší řadu výhod, které ocení jak profesionální návrháři a krejčí, tak i hobby švadleny. Mezi tyto výhody patří široký výběr produktů, vysoká dostupnost zboží, rychlé doručení objednávek a osobní přístup ke zákazníkům. VTC, jako největší velkoobchod s textilní galanterií v ČR a Evropě, nabízí navíc bezplatnou dopravu při nákupu nad 2 000 Kč bez DPH a garantuje aktualizaci skladových zásob několikrát denně.

Pro více informací o sortimentu nebo službách neváhejte navštívit webové stránky vtc.cz.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search