Lité podlahy mají pro vaše bydlení celou řadu výhod

Plánujete realizaci podlah? Nezáleží na tom, zda jde o zbrusu nové provedení nebo o rekonstrukci. A už vůbec není důležité, jestli jde o podlahy v bytě, rodinném domě nebo třeba průmyslových halách. Pokud je chcete realizovat rychle a bez zbytečného nepořádku, pak vsaďte na anhydrit.

Jde o směs speciálního materiálu, písku a vody. Vše má unikátní konzistenci, která dodává tomuto typu podlah jejich unikátní vlastnosti.

Pochozí podlahy získáte do 48 hodin

Nemůžete si dovolit čekat, až klasické betonové podlahy zatuhnou, což se může leckdy odehrávat po dlouhou řadu dní? Pak byste měli vědět, že s anhydritem vám nic podobného nehrozí. Do dvou dnů už lze po podlaze běžně chodit, za dalších 48 hodin (v případě opravdu velkých ploch o trochu více) je pak již možné jejich plné zatížení.

Tip pro vás: Obchody s nábytkem nabízejí širokou škálu židlí, které jsou vhodné jako vybavení konferenčních místností.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nahraďte aviváž přírodně a jednoduše

Jak se aplikuje anhydritová podlaha

Living Room The Interior Of The Be - 5460160 / Pixabay

5460160 / Pixabay

Říká se jí také litá nebo samonivelační, což o jejích vlastnostech leccos napoví. Jednoduše se vylije na předem určené místo a to je vlastně vše. Není nutné ji nijak zahlazovat ani vyrovnávat, to zvládne zcela sama díky své perfektní konzistenci. Sama se rozlije tak, aby měla ve všech místech zcela identickou výšku.

Během tohoto procesu navíc nevznikají žádné dilatační spáry a dokonce ani bubliny. Anhydrit lze tedy bez obav použít i jako médium pro instalaci podlahového topení. Není na tom nic složitého a perfektní přenos tepla vám zajistí teplo od nohou kdykoli a kdekoli.

Jak na to, když potřebujeme ušetřit místo v koupelně.

Limitů pro aplikaci je jen velmi málo

Podlahy v celém domě lze realizovat přibližně za dopoledne a nemusíte čekat ani na příznivé počasí. Teplotní limit se zimě pohybuje okolo -5 °C. Jedinou podmínkou je dobrá ochrana místnosti před průvanem. Nic jiného lité podlahy s anhydritovým základem opravdu nepotřebují.

Indoor Soccer Football Shoe Shot - planet_fox / Pixabay

planet_fox / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search