Zabezpečte svůj náklad v autě tak, aby nikdy neohrozil vaše bezpečí

Nejspíš jste se s tím už také setkali. V kufru auta jste přepravovali těžké tašky s nákupem nebo třeba dort a kvůli jednomu nečekanému sešlápnutí brzy vám nakonec zbyly jen oči pro pláč.

Neupevněný náklad v kufru je opravdu náchylný k poškození, ovšem může být i velmi nebezpečný. Ne nadarmo se ve velkých nákladních vozidlech vždy poutá kurty nebo něčím obdobným. Běžně však něco takového ve výbavě opravdu nemáme. Naštěstí to však není ani nutné

Šikovný organizér zabezpečí jakoukoli položku vašeho nákladu

Většinou totiž nepřepravujeme těžké plechy nebo dřevěné klády. Takže čím kurty v běžných podmínkách nahradit? Nákupním držákem nebo organizérem, vhodným přímo pro váš typ vozidla. Ale nepředstavujte si ho jako něco, co si dámy dávají do kabelky, aby se v ní lépe vyznaly. Ne, šikovný organizér umí víc.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka na auto od Hello Bank vám usnadní nákup nového vozu

Především váš náklad zabezpečí. Jednoduše ho zapře o jednu ze stěn v kufru a tím zajistí, že se ani nepohne. Nezáleží tedy na tom, zda si tentokrát povezete z nákupu vajíčka, rajčata nebo křehké lahve vína. Ve všech případech dovezete svůj náklad zcela v pořádku.

Nenechte se limitovat prostorem

Organizéry do auta vám umožní maximálně bezpečně využít veškerý nákladový prostor, který máte k dispozici. A nemusíte se přitom bát, že by uvolněné předměty zamířily do prostoru vozu a ohrozily tak jeho pasažéry.

A jak si vybrat ten správný? Neměli byste se řídit jen jeho velikostí, přihlédněte také k tomu, jak je koncipován kufr vašeho auta. Jiný držák se totiž hodí pro koberec, jiný pro gumovou rohož a jiný pro praktickou vanu. Sázka na univerzální typ se vám nemusí vyplatit, nebývají totiž tak pevné, jako specializované kousky. Tyto pomocníky proto nakupujte vždy tam, kde budete mít k dispozici široký výběr bez jakýchkoliv kompromisů.

Trunk Automotive Vehicle Luggage - eikira / Pixabay

Zabezpečte svůj náklad v autě tak, aby nikdy neohrozil vaše bezpečí

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search