Pozinkované ploty nereziví a můžete si je nechat vyrobit přímo na míru

Také chcete dodat svému dvoru či zahradě docela nový vzhled? A navíc fandíte moderním technologiím, které potřebují jen minimální údržbu? Pak vsaďte na zinkové ploty, kombinované s automatickými branami.

Ovšem nemáme na mysli jen tak ledajaké brány. Naopak, v našem hledáčku uvízly ty, ovládané přes GSM modul. Jaké mají výhody a proč byste si je měli pořídit i vy?

Co je to vlastně ten GSM modul

Tradiční automatické otevírání vrat má jednu značnou nevýhodu – za všech okolností s sebou musíte mít speciální krabičku, která se o vše postará, pokud ji nemáte, brána se o vás žádným způsobem nedozví, takže vám nezbude, než vystoupit. Co kdyby však šlo ovládání brány přesměrovat do přístroje, který máte neustále u sebe?

Na mysli máme samozřejmě váš mobil. Stačí, pokud si pořídíte brány ovládané přes GSM modul a máte vyhráno. Na takový modul pak už jen zavoláte ze svého mobilu a je hotovo. Vše odbudete stisknutím jednoho tlačítka a cesta domů je volná. A mobil přece jen někde nezapomenete tak často, jako onu krabičku na automatické otevírání, to vám garantujeme.

House New Building Home Apartment  - 13902 / Pixabay

13902 / Pixabay

Pozinkované brány a ploty vydrží dlouho

Brána však nemůže stát samostatně, potřebuje i plot, proto se poohlédněte po firmě, která vám vyrobí obojí zároveň. Ptejte se zejména po kvalitním zinku. Jde totiž o kov, který sám o sobě nerezaví a vy se tedy nemusíte obávat jeho rychlé degradace. Jediné, co časem trochu zastarává, je barva, takže s čistě estetického hlediska se občasnému nátěru nevyhnete.

Přečtěte si zajímavý článek:  Polyuretanová stěrka: kam se hodí a jaké výhody nabízí?

Bude však potřeba v mnohem menší frekvenci než u běžného oplocení. Náklady na údržbu jsou tedy opravdu minimální. Navíc lze ve stejné barvě pořídit kupříkladu i vrata do garáže (pro snadný přístup chtějte ta sekční) a sladit tak celý dvůr do jednoho jediného tónu.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search