Polyuretanová stěrka: kam se hodí a jaké výhody nabízí?

Polyuretanové stěrky představují moderní a vysoce efektivní řešení pro opravy a údržbu průmyslových podlah. Své využití si tak našly především v průmyslových prostorech, kde dokážou nabídnout mnohem vyšší odolnost než klasické druhy podlah. Jaké další výhody vám dokážou poskytnout?

Polyuretanové stěrky nabízí celou řadu výhod

V první řadě jsou polyuretanové stěrky mimořádně odolné proti opotřebení a mechanickému namáhání. To zajišťuje dlouhodobou životnost podlahy a minimalizuje nutnost pravidelných oprav. Kromě toho jsou odolné vůči chemikáliím a nabízí také snadnou údržbu – to umožňuje udržet podlahy v takovém stavu, že jsou zcela bezpečné pro zaměstnance a návštěvníky.

Pokud se rozhodnete pro realizaci polyuretanové stěrky, můžete se obrátit na firmu JAclean.cz. Ta má ve své nabídce také možnost realizace antistatických podlah, jež snižují riziko výbojů statické elektřiny. Ideální jsou tedy pro provozy, kde je třeba chránit citlivou elektroniku nebo zamezit vzniku požáru v důsledku jiskření – více informací zde https://jaclean.cz/antistaticke-podlahy.

Přečtěte si zajímavý článek:  Lité podlahy mají pro vaše bydlení celou řadu výhod

Kam se hodí polyuretanové stěrky?

Polyuretanové stěrky jsou vhodné pro širokou škálu průmyslových prostor. Díky vysoké odolnosti proti opotřebení a snadné údržbě jsou polyuretanové stěrky ideálním řešením například pro velké skladové prostory a logistická centra, která vyžadují dlouhodobou životnost podlahy a její rychlou údržbu. Jelikož je stěrka odolná také proti působení chemikálií, hodí se i do výrobních závodů, kde hravě splní vysoké nároky kladené na bezpečnost a čistotu – podrobnější informace si můžete pročíst zde https://jaclean.cz/polyuretanove-sterky.

Ať už chcete podlahu položit kamkoliv, můžete se v každém případě spolehnout na společnost JAclean.cz, je vám nabídne kompletní řešení v oblasti průmyslových podlah. Díky dlouholetým zkušenostem, kvalitnímu týmu a profesionalitě je JAclean,cz pro vás tím správným partnerem pro vaše podnikání. Za sebou má již 14 lež zkušeností, přičemž se specializuje zejména na realizaci, značení, opravy a hloubkové čištění průmyslových podlah v České republice, Slovensku, Německu a Rakousku.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search