Praha je oblíbenou destinací nejen pro mladé rodiny

Chcete se usadit ve velkoměstě západoevropského střihu? V českých podmínkách se nabízí Praha, kde je dostatek pracovních příležitostí, kulturního vyžití, ale také zeleně, ve které můžete o víkendech aktivně odpočívat a čerpat síly.

Číslo tři má mezi pražskými čtvrtěmi zásadní význam, jde o region, kde se formovala národní historie a v němž tvořili významní umělci. Rodina se zakládá snadněji, když víte, že veškerá občanská vybavenost bude v docházkové vzdálenosti. Školy, školky, ale také restaurace, markety a sportoviště, za povinnostmi nebo zábavou nebude muset nikdo z rodiny dojíždět, což je výborná zpráva!

Zeleně je v okolí víc než dost

Chcete žít tam, kde je dostatek veřejné zeleně? Byt ke koupi na Praze 3 je v místě, ze kterého to budete mít do nejbližšího parku doslova jen pár kroků. Nabízí se Parukářka, Židovské pece, ale také samotný Malešický park. V okolí je také dětské dopravní hřiště.

Investice do nemovitostí se vždy zhodnotí v čase, rozhodně nejde o jednu sezonu či jeden rok, ale spíše dobu jedné generace. Můžete s ním proto začít kdykoliv, bez ohledu na ekonomický cyklus nebo další vnější vlivy. A když mohou mít jednou vaše děti svůj startovací byt, je namístě uvažovat do budoucna, a to i ve velmi dlouhodobém horizontu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Fotovoltaika je způsob, jak efektivně využít sluneční energii

Balkon, terasa, ale také předzahrádka

Pěstujete rádi okrasnou zeleň? Milujete posezení s kávou na čerstvém vzduchu? Nejde jen o dispozice bytů v nabídce a jejich výměru, zvolit si můžete i terasu či balkon, místo pro klid a odpočinek pro každý den. Malešice mají velké kouzlo, nabídnou i velkou botanickou zahradu. Přízemní byty disponují také předzahrádkou, která popustí uzdu vaší kreativitě. A jaké bydlení si vyberete? Bude to 1+kk s výměrou téměř 32 metrů čtverečních? Nebo vás láká prostorné 5+kk s více než sto metry životního prostoru?

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search