Pojištění nemovitosti je otázkou, jíž se vyplatí nepodcenit

Jde o základní formu ochrany před nepříjemnými událostmi, které si v životě nikdo z nás bohužel nevybírá. Cestovní pojištění si dnes už sjednává každý, kdo se chystá na dovolenou do zahraničí. Jiné pojistky se však bohužel zanedbávají, což může znamenat obrovské riziko.

Nemovitost, ať už jde o malý byt, jako je například garsonka nebo velký rodinný dům, si žádá své. Jednání o smlouvě nemusí být dlouhé. Dnes je možné takovou záležitost vyřídit online formou, tedy bez osobních schůzek na pobočkách. Abyste si sjednali pojištění nemovitosti, nemusíte proto ztrácet drahocenný čas a čekat ve frontách, jde to mnohem snadněji než dříve.

Majetkové pojištění a klidný spánek

Obáváte se náročného jednání? V moderní době je pojištění nemovitosti možné sjednat přes internet. A stačí k tomu jen minimum informací, což ještě urychlí vyřízení celé věci. Kromě osobních dat nebo adresy stačí už jen velikost obytné plochy domácnosti nebo nemovitosti, jíž chcete zahrnout do pojistky. Ano, z počtu metrů čtverečních se paušálně počítá pojistné, jde o model, který je spravedlivý pro všechny.

pojištění, nemovitost, pojišťovna

Pojištění nemovitosti je otázkou, jíž se vyplatí nepodcenit

Velkou výhodou pak je, že součástí dohody nejsou jen základní, ale i katastrofická rizika, která jsou již v ceně. Pokud budete potřebovat náhradní ubytování, dostanete je až na dvanáct měsíců. Připravena je také asistenční služba, která funguje 24/7 a je připravena zodpovědět všechny důležité otázky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kvalitní a cenově dostupná půjčovna dodávek v Praze 10

Jednoduchá smlouva je velmi důležitá

Co je psáno, to je dáno. A pojistná smlouva by měla být krátká a přehledná, aby budila v klientovi důvěru hned na začátku. A co může být předmětem majetkového pojištění? Kromě rodinného domu nebo bytu v osobním vlastnictví existuje řada různých variant. Vybavení kanceláře, bazén nebo nemovitost, kterou teprve stavíte a například i tepelné čerpadlo, záleží jen na konkrétním zájemci.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search