Nábytek s duší! Proč chtít zakázkovou výrobu?

Dřevo hlásí comeback, a to nejen z hlediska vytápění a tudíž levného zdroje získané energie. Dřevo bylo využíváno od pradávna coby materiál pro výrobu nejrůznějších předmětů denní potřeby i vybavení interiérů a zůstalo tomu tak dodnes. Přestože moderní doba se přeorientovala na levnější komponenty z plastu, dřevo je dřevo a konzumenti to moc dobře vědí. Tato klasika je stále žádaná a přitom cenově dostupná.

Nesmrtelný nábytek ze dřeva

Připlatiti si za poctivý kumšt se ale rozhodně vyplatí. Dřevo je totiž nesmrtelné nejen z hlediska funkčnosti, ale i designu. Své o tom vědí v pražském truhlářství Marek, kde se na dřevěné výrobky specializují. Již více než třicet let se zde rodí kusy nábytku, které jsou masivní a kvalitní. Vynikají i co do originality. Tuctové zboží zde nenajdete.

Nábytek pro malometrážní byty

V truhlářství Praha se dbá na osobní přístup k zákazníkovi. Není to zde jako na běžícím páse. Budoucí majitel dostane s každým vyrobeným kouskem i kus řemeslné duše. Každá nábytkářská frakce, co projde mistrovi řemesla pod rukama, má svůj příběh. A je to znát hned na první pohled. Truhlářství Marek se jako jedno z mála specializuje na individuální přání a požadavky zákazníků. Umí vytvořit nábytek na míru, což se cení zejména v bytech s omezeným prostorem.

Přečtěte si zajímavý článek:  7 tipů jak přežít horko v létě

Vkus zákazníka napoví

Dřevo je variabilní materiál, který přímo vybízí ke kombinování. Kdo by neznal dřevěné vestavěné skříně s prosklenými průduchy nebo zrcadly? Kuchyňská linka se zase neobejde bez kovových prvků a bodového osvětlení. Nábytek do obývacího pokoje pak může skloubit prvky nerostného bohatství společně s železnými fragmenty. Záleží jen na vkusu každého zákazníka, jaký druh zvolí a jaké má finanční možnosti.

 

Truhláři od Marka se přizpůsobí každému přání a přitom nezruinují váš rozpočet. Rádi vám zpracují 3D návrhy vizualizací, při jejichž tvorbě se dbá na funkčnost, design a ergonomii. Bude pouze na vás, které možnosti dáte palec nahoru.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search