Kvalitní a cenově dostupná půjčovna dodávek v Praze 10

Plánujete se přestěhovat, přepravit větší náklad nebo potřebujete přepravit více osob najednou? Půjčovna dodávek v Praze 10 – Dolní Měcholupy je tím pravým místem pro vás. S širokou nabídkou vozidel různých velikostí a typů se jedná o ideální řešení jak pro krátkodobé, tak dlouhodobé pronájmy.

Proč si vybrat dodavky-kohout.cz

Existuje mnoho důvodů, proč si půjčit vůz právě u dodavky-kohout.cz. Předně se jedná o rychlé a spolehlivé jednání. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku a jsou vždy připraveny k jízdě v čistém stavu a s plnou nádrží. Ať už potřebujete dodávku na jeden den nebo na delší dobu, půjčovna dodávek v Praze je zde pro vás.

Jak si půjčit dodávku

Postup půjčení je jednoduchý a efektivní. Stačí si vybrat dodávku z nabídky na dodavky-kohout.cz. Následně se spojte s půjčovnou buď telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře na webu. Po složení vratné kauce a podepsání smlouvy je dodávka připravena k vyzvednutí. Všechny potřebné informace jako je úložný prostor a ceník jednotlivých vozů naleznete na webu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Vstřikování a lisování plastů je velmi populární – jak poznat skutečné odborníky

Nabídka vozidel

Půjčovna nabízí široký výběr dodávek, které splní potřeby různých zákazníků. Mezi nejžádanější vozy patří:

  • Peugeot Boxer L2H2: Úložný prostor o délce 3m.
  • Ford Transit L3H3: Úložný prostor o délce 3,4m a výšce 2m.
  • Citroën Jumper L3H2: Úložný prostor o délce 3,7m.

Pro převoz osob nabídka zahrnuje například **Ford Transit Custom 8+1** s vnějším rozměrem délky 4,97m a šířky 2,03m.

Výhody a služby navíc

Půjčovna dodávek Kohout nabízí několik výhodných služeb. Vozy jsou vybaveny havarijním pojištěním s asistencí pro celou Evropu. Kromě toho je možné parkování vlastního vozidla zdarma po dobu pronájmu. Pro zákazníky, kteří nemají možnost vyzvednutí vozu v běžných hodinách, je tu možnost domluvy a půjčení vozidla 24 hodin denně.

Půjčovna dodávek v Praze 10 – Dolní Měcholupy na stránkách dodavky-kohout.cz nabízí nejen široký výběr dodávek a minibusů, ale také profesionální a spolehlivé služby, které uspokojí potřeby každého zákazníka. Neváhejte a využijte jejich služeb již dnes!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search