Bytové novinky z pražského Žižkova, které by vám neměly uniknout

Hlavní město České republiky je živou metropolí, ve které se neustále něco děje. Proto je někdy obtížné být v obraze a orientovat se v tom, co se v jednotlivých pražských čtvrtích aktuálně děje. Právě z toho důvodu vám přinášíme novinky z pražského Žižkova, které by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout. Víte, jaký projekt se blíží do zdárného finále?

Bohémská, živá a moderní pražská lokalita

Když se řekne pražský Žižkov, co si představíte? Žižkov je někdy označován za pražský Montmartre. Tato živá a bohémská čtvrť je plná studentů. V minulosti se jednalo o dělnickou čtvrť, ve které se to hemžilo umělci. S Prahou 3 je kupříkladu spjat Jaroslav Seifert. Nynější podoba Žižkova je ještě živější, modernější a stále získává větší oblibu, zejména když dojde na otázku bydlení. Byty k prodeji na Praze 3 jsou stále žádanější.

Tip pro vás: Víme, kde si vybrat praktické komody

Bydlení na pražském Žižkově pro každého

Právě díky stále vzrůstající popularitě Žižkova vzniká nedaleko parku Židovské pece rezidenční projekt Byty u parku. Ten svým obyvatelům nabídne celkem 272 nových bytů. Velikosti bytů budou pestré, jednopokojovými byty počínaje a obrovskými mezonetovými byty konče.

Bytové novinky z pražského Žižkova, které by vám neměly uniknout

Poslední volné byty u Židovských pecí

Projekt Byty u parku bude dokončen již letos, proto je v případě, že máte o krásné nové byty zájem, nejvyšší čas podívat se na zbývající byty, které jsou stále volné k prodeji. Oblíbená lokalita pražského Žižkova jde totiž na dračku a stává se rychle rozrůstajícím a moderním centrem pro každého. Chcete-li být u toho, máte poslední šanci.

Přečtěte si zajímavý článek:   Objevte svět textilní galanterie

Láká vás bydlení na pražském Žižkově? Chcete na vlastní kůži pocítit tep velkoměsta? Bydlení v bývalé dělnické čtvrti, která se stále může chlubit přezdívkou pražský Montmartre, je moderní, v těsné blízkosti služeb a zastávek městské hromadné dopravy.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search