Sháníte nový byt na Praze 5? V blízkosti bývalého zámeckého parku vzniká 8 nových bytových domů

Přemýšlíte, že změníte adresu svého bydliště a přestěhujete se někam, kde budete mít dostatek soukromí, balkon, krásný výhled na město a klid? Všechny tyto požadavky splňuje jeden bytový projekt, o kterém byste rozhodně měli vědět víc.

Prohlédněte si Vilapark Klamovka

Sháníte-li aktuálně nový byt na Praze 5, možná jste již zaznamenali existenci projektu Vilapark Klamovka. Ten aktuálně vzniká u bývalého zámeckého parku a nabídne k bydlení hned 117 nových bytů v celkem osmi domech. Bytové domy jsou rozděleny do dvou částí: čtyři z nich leží na severní straně pozemku a zbylé čtyři na té jižní.

Severní versus jižní část pozemku

V čem se od sebe liší domy v severní a jižní části pozemku? Sekce domů ležících na severní straně uspokojí zejména ty z vás, kteří touží po bydlení ve velkoměstském bytě a ocení výhled na park. Domy na jižní straně jsou určeny zejména pro rodiny s dětmi, protože jsou obklopeny zelení a náleží k nim venkovní prostory, které mohou děti využívat ke hře, ale lze na nich uspořádat také piknik s přáteli.

Sháníte nový byt na Praze 5? V blízkosti bývalého zámeckého parku vzniká 8 nových bytových domů

Sháníte nový byt na Praze 5? V blízkosti bývalého zámeckého parku vzniká 8 nových bytových domů

Park Klamovka má stále své kouzlo

Není-li vám oblast pražské Klamovky známá, rozhodně byste se do ní měli vypravit a v klidu si ji projít. Při chůzi na vás totiž dýchne klidná a příjemná atmosféra a okouzlí vás také bývalý zámecký park. I přesto, že dobu své největší slávy má již pravděpodobně za sebou, stále je malebný a oblíbený u sportovců, pejskařů, rodičů s dětmi i zamilovaných párů. Zkrátka a dobře, ideální místo na procházku i ranní běh.

Přečtěte si zajímavý článek:  Víte, jakou cenu má vaše nemovitost a jak to vlastně poznat?

Chcete-li změnit adresu svého bydliště a toužíte po klidu, pohodě a dostatku zeleně, Vilapark Klamovka je projekt přímo pro vás. Jednotlivé byty budou připravené k nastěhování již v roce 2024 a rozhodně je o ně již nyní ohromný zájem.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search